Jan. 28, 2023, 2:42 p.m.

Informacija norintiems išbandyti sistemą

Sveiki atvykę į automatinę programavimo užduočių tikrinimo sistemą APROMIS. Kviečiame prisijungti bei išbandyti šios sistemos galimybes. Jums tereikės išsirinkti vieną iš penkių prisijungimo vardų vart1, vart2, vart3, vart4, vart5 bei prisijungti (slaptažodis sutampa su vartotojo vardu). Prisijungę paspauskite ant „Bandomoji pamoka“ ir kairėje meniu juostoje spauskite ant „Mano uždaviniai“. Išsirinkite uždavinį ir parašykite jį išsprendžiančią programą.
PVZ: užduoties „1. Sumavimas“ sprendimo kodas atrodytų taip:
#include <iostream> using namespace std; int main() { int a, b, sum; cin >> a >> b; sum = a + b; cout << "Suma yra " << sum; return 0; }
Norėdami, kad sistema patikrintų Jūsų sprendimą, spauskite „Pateikti sprendimą“, įkelkite pilną programos kodą bei, parinkę atitinkamą kompiliatorių, spauskite mėlyną mygtuką „Siųsti“.
Sistema patikrins Jūsų kodą su visais sistemoje sukurtais testais ir pateiks verdiktą. Taip pat matysite, kuriuos testus pavyko įveikti, kurių – ne. Paspaudę ant norimo testo, matysite testo duomenis: įvedimo duomenys, Jūsų programos gautas atsakymas bei teisingasis atsakymas. Sėkmės sprendžiant!